Print This Page

Klubmestre

Klubmestre 2018

U9 Drenge Frederik Bundesen

U11 Drenge Jeppe Adsersen

U11 Piger Freja Brødbæk

U13 Drenge Jacob Galsgaard

U15 Drenge Kristian Galsgaard

 Klubmestre 2017

U 9 drenge Mads Galsgaard

U 11 drenge Jakob Galsgaard

U 13 drenge Matai Bahrim

U 15 drenge Kristian Galsgaard

Klubmestre 2016

U 9 drenge Kasper Kristensen

U 13 drenge Matai Bahrim

U 15 drenge Christian Galsgaard

U 13 Pige Sarah

U 13 Pige AnnaBell Kristensen

 Klubmestre 2015

U 9 drenge Laurids Snejbjerg

U 11 drenge Matai Bahrim

U 13 drenge Morten Pedersen

U 15 drenge Jonas Rud Nielsen

U 12 Pige AnnaBelle Kristensen

Klubmestre 2014

U 9 drenge Laurids Snejbjerg

U 11 drenge Harald Snejbjerg

U 13 drenge Jonas Rud Nielsen

U 15 drenge Mikkel Lund

U 17 drenge Arne Henriksen

U 13 Pige Iben Kristensen

Klubmestre 2013

U 9 drenge Matei Bahrim

U 13 drenge Jonas Rud Nielsen

U 15 drenge Mika Møller Jacobsen 

U 11 pige Puk Fonnesbech Nørgaard

U 13 Pige Louise Krammer Willumsen  

Klubmestre 2012

U 11 drenge Jonas Rud Nielsen

U 13 drenge Rasmus Tornvig Madsen  

U 15 drenge Frederik Damgaard

U 17 drenge Troels Kjær

U 11 Pige Liv Fonnesbech Nørgaard   

Klubmestre 2011

U 9 drenge Frederik Ørts

U 11 drenge Viktor Hage Lehmann

U 13 drenge Frederik Petersen

U 15 drenge Peter Lund Jensen

U 9 pige Trine Hjelm Sørensen

U 11 pige Jenni Olesen

U13 pige Amalie Mechlenburg Bjerg

U 15 pige Marie P. Henriksen  

Klubmestre 2010

U 9 drenge Viktor Hage Lehmann

U 11 drenge Frederik Petersen

U 13 drenge Arne Poulsgaard  Henriksen

U 15 drenge Mathias Carøe Pedersen

U 9 pige Esther Mechlenburg Bjerg

U 11 pige Jenni Olesen

U 13 pige Maria Pertou Lind

U 15 pige Bonnie Rasmussen   

Klubmestre 2009

U 9 drenge Viktor Hage Lehmann

U 11 drenge Frederik Petersen

U 13 drenge Peter Lund Jensen

U 15 drenge Martin Bendtsen

U 9 pige Jenni Olesen

U 11 pige Fie Skovgård Thorsen

U 13 pige Maria Pertou Lind

U 15 pige Anja M. Larsen  

Klubmestre 2008

U 9 drenge Jeppe Ø. Sørensen

U 11 drenge Frederik Damgaard

U 13 drenge Mathias Carøe

U 11 pige Maria Lind

U 13 pige Line Germann

U 15 pige Marianne Noesgaard  

Klubmestre 2007

U 9 drenge Frederik Damgaard

U 11 drenge Mathias Carøe

U 13 drenge  Kim Kirkegaard

U 15 drenge Rasmus Sørensen

U 11 pige Maria Pertou Lind

U 13 pige Josephine Kristensen

Klubmestre 2006 

U 9 drenge Johannes Nielsen

U 11 drenge Mathias Carøe

U 13 drenge Anders Galsgård

U 11 pige  Josefine Lund Kristensen

U 13 pige Marianne Noesgård  

U 15 pige Helle Marie Mathiassen  

Klubmestre 2005 

U 9 drenge Mathias Carøe 

U 11 drenge Kim Kirkegaard

U 13 drenge Rasmus Sørensen

U 11 pige Caroloine Gantriis

U 13 pige Mette Ørts

U 15 pige Tanja Kjær  

Klubmestre 2004 

U 11 drenge Anders Galsgård

U 13 drenge Rasmus Sørensen

U 11 pige Cecillie Jensen

U 13 pige Sanne Konradsen

U 15 pige Tanja Kjær   

Klubmestre 2003 

U 11 Drenge Anders Galsgård

U 13 drenge Lasse Husted Bendtsen

U 13 pige Tanja Kjær 

Klubmestre 2002

U 9 drenge Kristian Ørts

U 11 drenge Klaus Møller

U 13 drenge Thomas Larsen

U 11 Pige Sanne Konradsen

U 13 pige Tanja Kjær   

U 15 Pige Louise Poulsgaard  

Klubmestre 2001 

U 11 drenge Lasse Bendtsen

U 13 drenge Kasper Lind  

U 15 pige Louise Poulsgaard  

Klubmestre 2000 

U 11 drenge Poul Hansen

U 13 drenge Thomas Kjær

U 11 pige Dionne Degraaf

U 13 pige Louise Poulsgaard 

Klubmestre 1999 

U 11 drenge Thomas Kjær

U 13 drenge Thomas Ørts

U 11 pige Rikke Jensen  

U 13 pige Mille Greve

Klubmestre 1998 

U 11 Drenge Thomas Kjær

U 13 drenge Jesper Olesen  

U 17 drenge Claus Pedersen

U 11 pige Louise Poulsgaard

U 13 pige Mille Greve

 Klubmestre 1997

U 9 drenge Bo Galsgaard

U 11 Drenge Thomas Ørts  

U 13 drenge Peder Kjærgaard

U 11 pige Mille Noesgaard

U 13 pige Nanna Kammersgaard 


Previous page: Links
Next page: Tak til vores sponsorer